Online Sipariş

TARİHÇE

Endüstriyel yemek hizmetleri sektöründe hızla zirveye tırmanan Teyvaş, 1989 yılında kurulmuştur. Müşteri memnuniyeti, hijyen ve kaliteyi ana ilkeleri olarak kabul eden Teyvaş, bir Şahinler Holding kuruluşudur.

Teyvaş, kurum kültürünün kendisine yüklediği misyonla toplam kalite ve hijyenden asla taviz vermeyen, bu alanda sürekli kendisini geliştiren bir firmadır.

Teknolojik gelişmeler ve modern tıp alanındaki atılımlar gıda güvenliğinin insan sağlığı ve gelişimi üzerinde ne denli önemli olduğu gerçeğini bir kez daha ortaya koymuştur. Bu gerçeği kendisine ilke olarak kabul eden Teyvaş Toplu Yemek Hizmetleri A.Ş., sektöründe hijyenik uygulamalara en hassas şekilde yaklaşan firmalardan biri olarak tanınmaktadır. Teyvaş yürüttüğü “Kalite Politikası” çerçevesinde; ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi (HACCP)’ni uluslararası geçerliliğe sahip denetim firmalarınca sertifikalandırmıştır. ISO 22000 (HACCP), üretilen gıdaların güvenilirliğinin sağlanması için gerekli kriterleri belirleyip denetleyen ve dünyada en çok kabul gören sistemdir.

Bunun yanında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesine de sahip olan Teyvaş, gıda güvenlik ekipleri aracılığıyla bu uygulamanın bütün mutfaklarında kusursuz bir şekilde işletilmesini sağlamaktadır.

İlgili bakanlıklardan Gıda Üretim ve Gıda Sicil Sertifikaları ile çalışma izin belgeleri alan Teyvaş, ayrıca bütün müşterilerini "Ürün Sorumluluk Sigortası" ile, oluşabilecek her türlü riske karşı sigortalamaktadır.

Teyvaş, kurulduğu günden bu yana izlediği istikrarlı büyüme stratejisi sayesinde bugün; İzmir, Edirne, İstanbul, Tekirdağ, Kırklareli ve Çorum'un da aralarında bulunduğu, Türkiye'nin birçok ilindeki 21 ayrı işletmesinde günde 22.000 öğün yemek üretimi ve satışı yapmaktadır.

Gıda mühendisleri ve uzman kadroların kontrolünde gerçekleşen ve dünya mutfaklarının seçkin menülerinden oluşan yemeklerin üretiminde de, ISO 9001 : 2008 ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi (HACCP) belgelerine sahip üreticilerin, marka olmuş ürünleri kullanılmaktadır.

Gerçek anlamda müşteri memnuniyetini ön planda tutan Teyvaş; güler yüzlü hizmet anlayışı, hijyenik ortamlardaki üretimi ve marka değeri ile tüm müşterilerinden takdir toplamaktadır.

Bugünü değil, daima yarını hedefleyen Teyvaş’ın temel hedefi; bütün ilkelerini, işletmesini yaptığı kurumlarda hayata geçirmek ve uzun vadeli kalıcı başarılar elde etmektir. “Toplu Yemeğin Maestrosu” sloganıyla yola çıkan Teyvaş’ın hizmet verdiği müşterileri arasında sektörlerinin en saygın ve köklü kuruluşları yer almaktadır.

Şahinler Holding A.Ş. kuruluşudur